Naši partneri

zazriva-logo-so-zastitou„Zázrivá je dedina, počítajúca okolo tritisíc duší, v juhozápadnom konci Oravy. Od susedných obcí je odlúčená hlbokými, dlhými dolinami. Nad ňou strážia najvyššie končiare oravskej Magury, medzi ktorými vývodí fantastický Rozsutec. Roztratená je v kopanice asi v desiatich-dvanástich dolinách. Skupiny chalúp, skrývajúce sa medzi ovocnými stromami a lipami, alebo čupiace pod smrekovými hájikmi a vysokými skalami.“

Ladislav Nádaši-Jége, 1921

Sme vďační obci Zázrivá, že nad našim podujatím každoročne preberá záštitu a za krásne zázemie a materiálnu pomoc.  Viac o obci sa dočítate na http://www.mojazazriva.sk/


Logo-SUT-color-on-trans---kópiaSlovak Ultra Trail je občianske združenie organizátorov horských ultramaratónov a diaľkových pochodov, ktoré združuje väčšinu slovenských podujatí s trasou dlhšou ako 100 kilometrov.

Jeho činnosť sa však rovnako sústreďuje aj na kratšie ultra traily a diaľkové pochody.

Viac info: https://www.slovakultratrail.sk/


dynasport-logo-nawebkuDynasport je bežecká a turistická predajňa v Prievidzi, pre ktorej zakladateľov je šport ich vášeň. Ponúkajú top značky – Dynafit, Karops, Odlo, ON Running, La Sportiva, Osprey, Inov-8 a iné profesionálne športové oblečenie, obuv a vybavenie za skvelé ceny s rýchlym doručením. Našim víťazom vo všetkých hlavných kategóriách venujú nákupné poukážky na sumu 60, 40 a 20 eur! 

Viac info: https://www.dynasport.sk/


Sponser_Velon_sk_PobehanaProdukty Sponser sa vyrábajú pre svetových športovcov – ale nielen pre nich! Produkty Sponser sú inovatívnymi a funkčnými športovým potravinárskymi výrobkami s plnou chuťou a ľahkou stráviteľnosťou – sú takými za ostatných 26 rokov až dodnes. Hlavným zameraním práce vývojárov Sponser je optimalizácia výkonnosti športovca. Týmto spôsobom vyvinuli športové nápoje bez obsahu kyselín, dobre tolerované gély alebo vysoko kvalitné produkty na regeneráciu.

Viac info: https://velon.sk/sponser/


logo-ralpu-na-webkuOficiálny predajca prémiových GPS hodiniek COROS, ktoré vynikajú bezprecedentnou výdržou batérie, presnosťou GPS záznamu a používaním prémiových materiálov akými sú titán a zafír. Najvyšší model Vertix napríklad ponúka až 60 hodín výdrže batérie v GPS režime, titánovú lunetu a zadný kryt a taktiež zafírové sklo displeja. Ďalšou značkou v ich portfóliu je kanadská značka Ciele, ktorá sa špecializuje na výrobu veľmi kvalitných bežeckých čiapok.

Viac info: https://ralpu.com/sk


logo-alpenverein-na-webkuSúčasťou povinnej výbavy pretekára Zázrifské Pobehaňä je poistenie na hory a zásah horskej služby. Vrelo Vám odporúčame členstvo u nášho partnera – Alpenverein Slovensko – ako alternatívu k jednodňovému komerčnému poisteniu. Celoročné členstvo v Alpenverein kryje náklady na záchranu celosvetovo a áno, aj počas športových aktivít, vrátane hobby trail bežcov, ktorí sú krytí aj počas trénovania a pretekania v horách či už v lete alebo v zime. (Keď si profesionálny športovec, teda platený klubom, tak to neplatí – zisti si svoje možnosti u svojho klubu).

Viac info: https://alpenverein-slovensko.sk/


logo-vrcholovka-na-webkuAk na náš pretek prídete s rodinou či priateľmi, ktorí by vás radi niekde na trase povzbudzovali, niet lepšieho miesta, kde si vás môžu odchytiť a sami si urobiť super výlet, ako na našej občerstvovačke v tomto príjemnom bufetíku na Kubínskej holi. K bufetu vedie od parkoviska koliesko pekná turistická trasa, ale premáva tu aj lanovka, ktorá vám môže výstup uľahčiť a deti zabaviť. Vrcholovka je miesto, ktoré vás po príchode hneď pohltí do pohodovej atmosféry. Môžete si tu vybrať z ponuky alkoholických, nealkoholických nápojov, osviežujúcich limonád, ktoré zahasia smäd a taktiež pochutín na doplnenie energie po túre alebo prechádzke. Tajný tip – majú fakt skvelú kávu 😉

Viac info: https://kubinska.sk/vrcholovka/


logo-PAEnergo-na-webkuPA Energoconsulting s.r.o. sa od roku 2011 venuje budovaniu a prevádzkovaniu fotovoltaických elektrární, opravám a údržbe vysokonapäťového vedenia a správe vysokonapäťových sietí. Rovnako poskytuje v tejto oblasti poradenstvo. Nášmu podujatiu venovali finančnú čiastku, za ktorú Vám budeme môcť po preteku doplniť energiu v podobe cieľového pivka a kofolky.

 


syrex logo

Ochutnajte to najlepšie zo Zázrivskej kuchyne. Salaš Syrex nám ponúkol v priestoroch svojej reštaurácie na Demkovskej 40 zázemie našej novej občerstvovačky O2 a syrové výrobky na naše občerstvovačky. Odporúčame navštíviť ich reštauráciu – na štartovné číslo dostanete dokonca 10% zľavu. Na prípravu jedál používajú výhradne čerstvé suroviny z vlastnej a miestnej produkcie a atmosféra a výhľad z reštaurácie vás zaručene dostanú.

Viac info: https://www.syrex.sk/

 


Klobana_Good_Nature_PobehanaSpoločnosť Good Nature je dovozcom, výrobcom a výhradným distribútorom vysoko kvalitných prírodných produktov na podporu zdravia, krásy a štíhlej línie na Slovensku a v Čechách. Našim favoritom z ich ponuky je vegánska “klobáska” Klobaňa, ktorú spolu s ich ďalšími vegan šmakmi budete môcť ochutnať na našich občerstvovačkách. Je údená klasickou metódou, dochutená presne tak ako má byť na správnu “maďarskú klobásu” a práve to jej dodáva nezameniteľnú chuť legendárnych maďarských klobás. Pri výrobe nie sú použité žiadne umelé dochucovadlá, konzervanty ani geneticky modifikované látky. 

 

Viac info: https://lekarendoma.sk/


Vytvorte si webové stránky alebo blog na WordPress.com.

Up ↑