Novinky

10.11.2022

Save the date! 6-ty ročník Zázrifského Pobehaňä sa uskutoční v dátume 3.6.2023! Registrácia bude spustená po Novom roku.


Piaty ročník Zázrifského Pobehaňä máme úspešne za sebou. Výsledky nájdete pod týmto linkom >> Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na vás posledný augustový víkend v roku 2023!


Všetky informácie ohľadom prezentácie, štartu, povinnej výbavy, profilu a pod. nájdete na našom infocloude, kde si to stiahnete ako jednotlivé PDF-ká. Zároveň vám ich aj s aktuálnym gpx aj s výškovými parametrami na stiahnutie do hodiniek budeme posielať vo štvrtok ráno na mejlovú adresu, ktorú ste si zadávali pri registrácii.

Link na infocloud >>


18.8.2022

Registrácia na Zázrifské Pobehaňä 2022 je ukončená. Od tohto dátumu nie je možné registrovať sa, preregistrovať náhradníka, ani zrušiť registráciu a vrátiť štartovné na základe lekárskej správy.


23.2.2022

Prvý návrh na tričká 2022 je na svete!

Po dvoch podivných rokoch poznačených covidoch sa v každom z nás nesmelo vynára nádej, že už hádam svitá na lepšie časy 🤞😌 Tieto emócie sme pretavili aj do nášho tohoročného dizajnu tričkového.

Na tričkách nám svitá a je veselé farebné ako nadchádzajúca preteková sezóna (hádam nielen) v našich predstavách 🥳

Tričká opäť pripravujeme v spolupráci s našou obľúbenou domácou značkou Eleven-sportswear.sk , takže sa môžte tešiť na perfektný strih a matroš, kvalitu a trvácnosť a najmä – látku, ktorá sa vyrába v Európe a šije hneď za hranicami 😉

Objednávať si budete môcť pri registrácii na preteky od 1.3.2022.


26.1.2022

Save the date – termín Zázrifského Pobehaňä na tento rok bude 27.8.2022!

Registráciu a update stránky spúšťame 1.3.2022. Čaká vás brutálny remake trás a kopec noviniek!

Advertisement

Komentáre sú uzavreté.

Blogujte na WordPress.com.

Up ↑